کاهش نرخ دلار در بازار تهران

با توجه به افزایش ۱۴ دلاری قیمت طلا در بازارهای جهانی قیمت انواع سکه و طلا در بازار تهران تغییر چندانی نداشته است؛ همچنین امروز یک دلار آمریکا با ۹۰ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز، ۴۲۱۰ تومان  قیمت گذاری شد.

ثابت بودن قیمت انواع سکه در بازار در حالی امروز انجام شد که قیمت طلای جهانی با یک رشد ۱۴ دلاری روبه رو شد.

این ثبات قیمتی به علت کاهش نرخ دلار می باشد بنابراین اگر امروز نرخ دلار کاهش پیدا نمی کرد، باید انتظارافزایش قیمت سکه را داشتیم.

بازار تهران بهای سکه طرح جدید یک‌میلیون و ۴۱۴ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم یک‌میلیون و ۳۶۶ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است؛ این دو سکه دیروز به ترتیب یک‌میلیون و ۴۱۱ هزار تومان و یک‌میلیون و ۳۶۷ هزار تومان تومان قیمت گذاری شد.

امروز نیم‌سکه ۶۹۹ هزارتومان و ربع سکه ۴۰۳ هزار تومان قیمت‌گذاری شد، در حالی که دیروز با قیمت‌های ۷۰۰هزار تومان و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسیده است.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار تهران امروز ۱۲۸ هزار و ۳۳۸ ‌تومان قیمت‌گذاری شده است و سکه گرمی ۲۶۲ هزار تومان به فروش رسید در حالی که ‌دیروز هر گرم طلا ‌۱۲۸ هزار و ۸۴ تومان قیمت گذاری شد.

‌بهای اونس در بازار جهانی طلا امروز به ۱۲۵۵ دلار و ۹۱ سنت رسیده است در حالی که دیروز ‌۱۲۴۱ دلار و ۳۵ سنت قیمت گذاری شد.

در بازار ارز، امروز یک دلار آمریکا با قیمت ۴۲۱۰ تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته ۹ تومان کاهش داشته است.

نرخ یورو نیز با ۱۸۹ تومان کاهش با نرخ ۵۰۵۳ تومان، پوند انگلیس با قیمت ۵۸۱۴ تومان و درهم امارات با نرخ ۱۱۶۷ تومان معامله شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *