نمایندگی‌های رسمی واردکننده خودرو مشخص شد

مدیر کل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت فهرست شرکت‌های نمایندگی رسمی وارد کننده خودرو دارای مجوز پیش فروش را اعلام نمود.

امیر حسین قناتی با اعلام این خبر افزود: این اقدام برای رعایت آیین نامه اجرایی قانون حمایت مصرف کنندگان خودرو مصوب هیأت وزیران و همچنین جلوگیری از پیش فروش خودروهای وارداتی از طرف شرکت‌های بدون مجوزمی باشد.

وی همچنین عنوان کرد: طبق این فهرست نام 15 مدل خودرو با عنوان شرکت‌های وارد کننده رسمی به نام خودروهای مجاز برای پیش فروش اعلام گردیدند که شرکت جهان نوین آریا با دو مدل خودروی NISSAN JUKE و NISSAN XTRAIL ، شرکت نگین خودرو با دو مدل RENAULT KOLEOS و RENAULT TALISMAN و نیز شرکت ایر تویا با 5 مدل TOYOTA CHR و TOYOTA PRIUS ، TOYOTA LEXUS NX200 T و TOYOTA RAV4 و نیز LEXUS RX200T از جمله آن‌ها می باشند.

مدیر کل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت افزود: شرکت آرین موتور پویا برای واردات وهمچنین پیش فروش دو مدل خودروی MITSUBISHI ASX استیشن واگن (CVT) و نیز MITSUBISHI OUTLANDER استیشن واگن (CVT) و شرکت آرین موتور تابان برای خودروهای DS3 ، DS5، DS6، DS5LS وDS4 مجاز اعلام شده اند.

قناتی در ادامه عنوان کرد: شرکت کرمان موتور برای واردات و پیش فروش HYUNDAI SANTFE وHYUNDAI IX35 و شرکت آسان موتور برای خودروی ELANTRA و رامک خودرو برای واردات و پیش فروش خودروی TIVOLI نیز مجاز می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *