دریافت 2 گواهینامه جدید بین المللی توسط ناوگان نفتکش ایران

ناوگان نفتکش ایران بعد از برجام با هدف گسترش فعالیت ها و وارد شدن به بندرهای مختلف ،دریافت بیمه ها و استانداردهای بین المللی  در برنامه ی خود قرار دادو موفق به دریافت دو گواهینامه بین المللی شد.

در زمان تحریم به دلیل صادر نکردن گواهینامه ها و تاییدیه های تخصصی و بین المللی ،نفتکش های ایرانی نمیتوانستند به بندرهایی در مناطق اروپایی وارد شوند که بعد از برجام این مشکل برطرف شد.

در حال حاضر ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران،در اروپا و مدیترانه و همچنین بنادر کره جنوبی،تایوان،هند،چین،اندونزی،ترکیه،سنگاپور،امارات….و حتی بعضی از کشورهای آمریکای لانین نیز تردد میکند.

بعد از تحریم ها،نفتکش های ایرانی بیمه بین اامللی و استانداردهای لازم را دریافت کرده است به صورتیکه بنادر کشورهای مختلف به نفتکش های ایرانی اجازه ورود میدهند.

یکی از اقدامات جدید شرکت ملی نفتکش دریافت 2 گواهینامه بین المللی ایزو در مورد استانداردهای مدیریت کیفیت و محیط زیست است.

به دلیل طراحی دقیق سیستم‎های ایمنی، کیفی و زیست‎محیطی، حفظ، تعمیر و نگهداری خوب کشتی‎های ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران، رعایت اصول ایمنی، آگاهی دریانوردان این شرکت ازمقررات و قوانین ایمنی و اجرای آنها، کنترل و انجام موازین محیط زیستی، اجرای درست برنامه ها، مورد توجه کارشناسان موسسه دی.ان.وی نروژ قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Need Help? Chat with us!
گفتگو را شروع کنید!
Hi! Click one of our members below to chat on WhatsApp