تشکیل شرکت ترانزیت ارتباطات بین‌الملل

حمید فتاحی؛ عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت : هم‌اکنون اساسنامه شرکت ترانزیت ارتباطات بین‌الملل در هیئت مدیره و شورای معاونین وزارتخانه در حال تدوین و تطبیق با قوانین مربوطه می باشد.

فتاحی افزود : شکل گیری این شرکت یک فرصت مهم برای بهره مندی از موقعیت ژئوپولیتیک ایران به عنوان نقطه اتصال شرق آسیا و اروپا محسوب می‌ گردد.
وی افزود: به دلیل قوانین دولتی  پیچیده عملا سرعت و به روز بودن را از شرکت‌های دولتی برای شرکت در بازارهای بین‌المللی سلب می‌کند و آنها را از استفاده از فرصت‌ها ژئوپولیتیکی در منطقه محروم می نماید و شرکت ارتباطات زیرساخت به دلیل این ممنوعیت‌ها نتوانست به عنوان یک شرکت سریع درزمینه های زیرساختی و حاکمیتی ورود کنند و از مزایای قانونی و جغرافیایی کشورمان استفاده کند.
عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: شرکت ترانزیت ارتباطات بین‌الملل از یک طرف از راه ارتباط با حاکمیت و از طرف دیگر به عنوان یک بنگاه خصوصی می‌تواند حضور بین‌المللی داشته باشد، تا هم بر اشتغال‌زایی، درآمدزایی و هم‌‌افزایی در کشور فراهم شود و هم  فرصت‌های جدیدی در حوزه ترانزیت ارتباطات در منطقه و بین‌الملل برای کشورمان ایجاد شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Need Help? Chat with us!
گفتگو را شروع کنید!
Hi! Click one of our members below to chat on WhatsApp