شاخص بورس، ۱۰ هزار و ۷۷۶ واحد رشد داشته است

شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون با ۱۰ هزار و ۷۷۶ واحد افزایش، معادل ۱۴ درصد رشد داشته است.

از ابتدای امسال در مدت ۱۵۸ روز معاملاتی تعداد ۱۴۳ میلیارد و ۹۴۱ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۶۸ هزار و ۴۱۷ میلیارد ریال در ۹ میلیون و ۱۸۹ هزار و ۴۰ دفعه دادو ستد شد.

بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۸۲ میلیارد و ۲۴۲ میلیون سهم به ارزش ۱۷۷ هزار و ۱۳۲ میلیارد ریال در ۳ میلیون و ۷۳۳ هزار و ۲۱۲ نوبت در بازار اول، ۵۱ میلیارد و ۶۰۹ میلیون سهم به ارزش ۱۲۸ هزار و ۲۶ میلیارد ریال در ۵ میلیون و ۳۹۸ هزار و ۲۲۲ نوبت در بازار دوم، ۵۳ میلیون سهم به ارزش ۵۳ هزار و ۴۷۴ میلیارد ریال در ۱۴ هزار و ۴۰۱ نوبت در بازار بدهی ۹ میلیارد معامله شده است.

۱۵۳ میلیون سهم به ارزش ۵۵۷ میلیارد ریال در ۱۸۵۱ نوبت در بازار مشتقه و ۸۸۴ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۹ هزار و ۲۲۷ میلیارد ریال در ۴۱ هزار و ۳۵۴ نوبت معامله شد.

طبق این گزارش: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده، تاکنون با ۱۰ هزار و ۷۷۶ واحد افزایش معادل ۱۴ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۸۸ هزار و ۵ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۷۱۰۶ واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۲۶ هزار و ۴۷ واحد افزایش روبه رو شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Need Help? Chat with us!
گفتگو را شروع کنید!
Hi! Click one of our members below to chat on WhatsApp