ترخیص انواع کالا

ترخیص انواع کالا از گمرک دارای یک فرآیند  تخصصی است که تحت عنوان تشریفات گمرکی ترخیص انواع کالا شناخته می شود. این تشریفات با توجه به نوع رویه گمرکی و هدف از واردات یا صادرات کالا متفاوت بوده و اسناد مورد نیاز در رویه های مختلف نیز متفاوت می باشد.

نکته قابل توجه این است که حقوق ورودی صرفاً از کالاهایی اخذ می گردد که جهت واردات قطعی به گمرک اظهار شده و مقرر باشد که به صورت دائمی در قلمرو گمرکی بمانند.
همکاران مجرب ما در گروه بازرگانی توسعه تجارت کژال  در کلیه مراحل مربوط به ترخیص انواع کالا از گمرک شامل تنظیم اسناد ، احراز هویت و اظهار کالا ، کنترل های گمرکی، پرداخت و صدور سند ترخیص ، بارگیری و خروج کالا از گمرک و همچنین کنترل بعد از خروج کالا آمادگی ارائه خدمت به شما کارفرمایان و تجار محترم را دارند.
جهت کسب جدیدترین اطلاعات و همچنین بهره‌مندی از مشاوره های تخصصی مربوط به ترخیص انواع کالا ، مشاوره امور گمرکی و بازرگانی به صورت رایگان با همکاران ما تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان متخصص و همچنین ترخیص کاران مجرب ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی سؤالات شما بوده و در صورت افتخار همکاری، مرتفع کننده نیازهای شما کارفرمایان محترم در زمینه ترخیص انواع کالا و امور گمرکی باشند.

One thought on “ترخیص انواع کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *